Rubriky

Fusce wisi. Curabitur
In convallis. Sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Aliquam erat volutpat. In rutrum. Mauris elementum mauris vitae tortor. Integer in sapien. Nullam rhoncus aliquam metus.
Maecenas aliquet accumsan leo. Duis ante orci, molestie vitae vehicula venenatis, tincidunt ac pede. Integer lacinia. Pellentesque habitant morbi tristique
+420 123 456 789
lemonwide.jpg
Lorem ipsum dolor sit amet,
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Etiam dictum tincidunt diam. Aliquam id dolor. Suspendisse sagittis
Nam libero tempore, soluta nobis
Nam libero tempore, soluta nobis est eligendi optio nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus. Phasellus et lorem id felis
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien,
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Donec vitae arcu. Praesent vitae arcu tempor neque
LOGO
LOGO

Naším cílem je zprostředkovat nebankovní půjčku, vhodná i pro lidi se záznamy v registru, pro živnostníky bez daňového přiznání (ne však na IČO), pro cizince s trvalým pobytem v ČR, důchodce, lidi bez doložitelných příjmů, i pro ženy na MD. Půjčka není poskytována firmám a podnikatelům. Půjčky jsou poskytovány z několika různých zdrojů na základě posouzení předmětu ručení.

   V případě zájmu o půjčku nás kontaktujte. Vaši žádost zpracujeme maximálně do 2 pracovních dnů - po dohodě s našimi zdroji, které Vám žádost buď PŘEDSCHVÁLÍ, nebo Vám učiní jinou možnou nabídku. Až do tohoto okamžiku pracujeme ONLINE a ZDARMA!

U některého druhu půjčky (viz. Druhy půjček) se hradí poplatek za zprostředkování, na základě zprostředkovatelské smlouvy, který činí 7 % z poskytnuté částky a je splatný v den vyplacení půjčky.

Půjčka do 50.000,-Kč ručení movitým majetkem

Půjčka do 1.500.000,-Kč ručení nemovitostí

                   PŮJČKY


·        BEZ REGISTRŮ

·        BEZ POTVRZENÍ O PŘÍJMU (Stačí čestné prohlášení o schopnosti splácet)

·        BEZ POPLATKŮ PŘEDEM 

·        BEZ VOLÁNÍ NA TEL.Č. SE ZVÝŠENOU SAZBOU

·        BEZ PODVODU

·        Z NĚKOLIKA SOUKROMÝCH I JINÝCH ZDROJŮ

od 1.000,- Kč do 5.000.000,- Kč
LOGO SANBOR.jpg
logo doplusu jpg.jpg

Také Vás psychicky unavuje špatná finanční situace?

Ano (13 | 87%)
Ne (1 | 6%)
Nijak zvlášť (1 | 7%)

Jaká je míra zadluženosti Vašeho blízkého okolí?

více jak 50% (5 | 83%)
méně jak 50% (1 | 17%)
nestarám se ( | 0%)
Půjčky bez prokazování onlineStránky  Vás seznámí s našimi postupy při zprostředkování půjčky, které se ovšem mohou lišit od konkrétních případů. Hlavním a neměnným pravidlem zprostředkování je, že nám zadáte požadavky a kritéria půjčky jakou poptáváte a naším cílem je Vám takovou půjčku zajistit za úplatu, tzv. odměnu. My sami Vám v našem MENU nabízíme hned několik možných půjček.

O každého našeho klienta se snažíme řádně starat až do okamžiku podpisu smlouvy o půjčce se třetími stranami. Na veškeré osobní údaje, které nám poskytnete, se vztahuje dodržení zákona o Ochraně osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a to k dosažení účelu zprostředkování služeb. Tento souhlas uživatele zahrnuje i zpracování osobních údajů třetími stranami za účelem zpracování nabídky na poskytnutí služeb.  

Umožňujeme našim klientům komunikaci online, a to včetně víkendů a svátků a informujeme je o každé z našich aktivit po celou dobu naší spolupráce.

Některá půjčka z naší nabídky (viz. Druhy půjček) vyžaduje zprostředkovatelskou smlouvu, která se navrhuje dle předem stanovených a sjednaných podmínek s klienty. Její vypracovaný návrh obdrží každý z klientů emailem min. 2 dny před jejím podpisem, aby měl čas ho přečíst a odsouhlasit. V těchto případech hradí klient 7 % z vypůjčené částky (min. však 1.500,- Kč), a to v den vyplacení půjčky. U takových půjček, které zprostředkovatelskou smlouvu nevyžadují, činí odměna za zprostředkování 10 % z vypůjčené částky.

V případě zájmu o půjčku nás kontaktujte. Vaši žádost zpracujeme maximálně do 2 pracovních dnů - po dohodě s našimi zdroji, které Vám žádost buď PŘEDSCHVÁLÍ, nebo Vám učiní jinou možnou nabídku. Až do tohoto okamžiku pracujeme ONLINE a ZDARMA!

 

Více informací Vám rádi poskytneme na tel: +420 609 031 , +420 608 181 014

Jaké druhy půjček nabízíme?

Vzhledem k tomu, že jsme zprostředkovatelé, nikoli investoři, nezávisí vše jen na naší snaze a na jednom jediném rozhodnutí či stanovení sjednocených podmínek. Tyto podmínky ani nemůžeme jako zprostředkovatelé nijak ovlivnit.

Přesto se Vám snažíme v jednotlivých podrubrikách nabídnout produkty investorů, kteří se řekněme převážně shodují na hlavních kritériích a podmínkách pro získání půjčky.

Samozřejmě pokud nenaleznete žádnou půjčku, která by Vám vyhovovala, rádi Vám vyjdeme vstříc a pokusíme se Vám zprostředkovat půjčku jinde a za jiných podmínek.

Máte zájem o půjčku? Chcete se na něco zeptat?

Kontaktujte mne kdykoli!

Tel.: +420 734 609 031, +420 608 181 014

Email: sanborek@gmail.comZprostředkovatel (autor webu): 

Sandra Milá, IČO: 87887428

2010-09-12_09-45-04_523.jpg

Jezdíváte k moři?

Ano, rád(a) (6 | 75%)
Ne, raději jinam (2 | 25%)
Zdrojový kód:
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one