O zprostředkování

Stránky  Vás seznámí s našimi postupy při zprostředkování půjčky, které se ovšem mohou lišit od konkrétních případů. Hlavním a neměnným pravidlem zprostředkování je, že nám zadáte požadavky a kritéria půjčky jakou poptáváte a naším cílem je Vám takovou půjčku zajistit za úplatu, tzv. odměnu. My sami Vám v našem MENU nabízíme hned několik možných půjček.

O každého našeho klienta se snažíme řádně starat až do okamžiku podpisu smlouvy o půjčce se třetími stranami. Na veškeré osobní údaje, které nám poskytnete, se vztahuje dodržení zákona o Ochraně osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a to k dosažení účelu zprostředkování služeb. Tento souhlas uživatele zahrnuje i zpracování osobních údajů třetími stranami za účelem zpracování nabídky na poskytnutí služeb.  

Umožňujeme našim klientům komunikaci online, a to včetně víkendů a svátků a informujeme je o každé z našich aktivit po celou dobu naší spolupráce.

Některá půjčka z naší nabídky (viz. Druhy půjček) vyžaduje zprostředkovatelskou smlouvu, která se navrhuje dle předem stanovených a sjednaných podmínek s klienty. Její vypracovaný návrh obdrží každý z klientů emailem min. 2 dny před jejím podpisem, aby měl čas ho přečíst a odsouhlasit. V těchto případech hradí klient 7 % z vypůjčené částky (min. však 1.500,- Kč), a to v den vyplacení půjčky. U takových půjček, které zprostředkovatelskou smlouvu nevyžadují, činí odměna za zprostředkování 10 % z vypůjčené částky.

V případě zájmu o půjčku nás kontaktujte. Vaši žádost zpracujeme maximálně do 2 pracovních dnů - po dohodě s našimi zdroji, které Vám žádost buď PŘEDSCHVÁLÍ, nebo Vám učiní jinou možnou nabídku. Až do tohoto okamžiku pracujeme ONLINE a ZDARMA!

 

Více informací Vám rádi poskytneme na tel: +420 609 031 , +420 608 181 014

2010-09-12_09-45-04_523.jpg

Jezdíváte k moři?

Ano, rád(a) (6 | 75%)
Ne, raději jinam (2 | 25%)
Zdrojový kód:
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one